Zawiasy meblowe GTV, FGV. Jakie zawiasy wybrać?

Mało kto zdaje sobie sprawę, jak wielkie znaczenie mają na pierwszy rzut oka błahe i nieistotne decyzje. Jedną z taki decyzji jest wybór odpowiednich zawiasów, które wykorzystane będą w naszych meblach. Aby korzystanie z mebli było zarazem bezpieczne, jak i w pełni komfortowe, niezbędny jest dobór odpowiednich zawiasów. Czym różnią się poszczególne modele?

Rodzaje zawiasów meblowych  – zawiasy meblowe GTV, FGV

Zawiasy podzielić można ze względu na kilka kategorii. Po pierwsze dobór zawiasu powinien być uwarunkowany położeniem drzwi, i tak do wyboru są: zawiasy do drzwi nakładanych, do drzwi na pół boku, do drzwi wpuszczanych, do drzwi składanych, do drzwi narożnych oraz do drzwi równoległych. Znaleźć możemy też zawiasy, które charakteryzują się wąskim bądź szerokim kątem otwarcia, zawiasy z cichym domykiem, zawiasy dostosowane do frontów bez uchwytów i inne, idealnie pasujące do modelu mebli, który wybraliśmy.

Polecić można zawiasy meblowe GTV oraz zawiasy meblowe FGV. Są to dwie solidne firmy o sporym doświadczeniu w branży, których produkty stoją na najwyższym poziomie, jeśli chodzi o trwałość i jakość wykonania.

 

Możesz również polubić…