Kuchnia w stylu rustykalnym. Kuchnia pod wymiar – kuchnie Tychy

Kuchnie w stylu rustykalnym często aranżowane są w domach miłośników natury i sielskiego wystroju wnętrz. Dominują w nich kolory takie jak biel, beże i brązy.

Kuchnia pod wymiar

Kuchnia pod wymiar w stylu rustykalnym powinna być drewniana, często wykorzystuje się również białą farbę przeznaczoną do malowania naturalnych surowców. Do zdobień ścian używa się głównie naturalnego kamienia lub cegły. W stylu rustykalnym jest również miejsce na dodatki: przede wszystkim zioła w drewnianych skrzyniach, porcelanowe miseczki, słoje z suszonymi przyprawami i innymi produktami spożywczymi.

 

Nie ma tu jednak miejsca na plastik: kuchnie rustykalne powinny być jak najbardziej ekologiczne i naturalne. Połączenie jasnych, stonowanych kolorów z naturalną fakturą drewna sprawia, że to doskonały styl dla miłośników przestronnych, praktycznych wnętrz, którzy cenią sobie wykorzystanie najlepszych materiałów. Jeśli chodzi o rustykalne kuchnie Tychy oferują zarówno dostęp do sklepów sieciowych i salonów dystrybutorów, którzy sprowadzają meble w tym stylu. Możemy skorzystać również z ofert firm produkujących meble na wymiar, dzięki czemu uzyskamy spersonalizowany projekt, który spełni wszystkie nasze wymagania.

 

Możesz również polubić…