Drewniana ściana w sypialni. Nowoczesny wystrój sypialni. Sypialnia w drewnie na poddaszu

Jednym z najbardziej prywatnych miejsc w domu, jest sypialnia. To pomieszczenie służące domownikom do wypoczynku i regeneracji, musi więc być w odpowiedni sposób urządzone. Sypialnię można urządzić w dowolnym stylu, ale bardzo ciekawą propozycją jest styl eklektyczny, łączący ze sobą elementy różnych stylów w jednym pomieszczeniu.

Sypialnia w drewnie na poddaszu

Niezwykle urocza i przytulna, może być sypialnia w drewnie na poddaszu. Jeśli doda się do niej elementy wystroju nowoczesnego, na przykład szafki na wysoki połysk, czy proste drewniane łóżko, nawiązujące do stylu rustykalnego, stworzymy wspaniałe wnętrze eklektyczne, o wyjątkowym klimacie.

Drewniana ściana w sypialni

Efektownym dodatkiem do takiego wnętrza, może też być drewniana ściana w sypialni. Może ona być wykonana z paneli drewnianych, z boazerii czy z surowego drewna. Taka ściana doda przytulności temu wnętrzu, sprawi, że będzie ono wyjątkowe i bardzo klimatyczne. Drewno ociepla każdą przestrzeń, jest też w pełni naturalne. Należy jednak pamiętać, że taka ściana powinna zostać w odpowiedni sposób zaimpregnowana.

 

Możesz również polubić…