Salon i sypialnia w jednym pokoju w bloku. Uniwersalne pomieszczenie. Wydzielenie sypialni w salonie

Mieszkanie na blokach, ma swoje wady i zalety. Jeśli chodzi o zalety, to mieszkanie takie nie jest zbyt wymagające. Nie ma w nim wiele do sprzątania, nie trzeba się martwić o ogrzewanie, ciepłą wodę czy prąd, bo to wszystko dostarcza Spółdzielnia mieszkaniowa. Jednak małe mieszkania na blokach, mają bardzo ograniczoną przestrzeń i czasem trzeba się mocno nagimnastykować, by stworzyć przytulne i funkcjonalne wnętrza.

Salon i sypialnia w jednym pokoju w bloku

W takim wypadku często trzeba połączyć dwa różne pomieszczenia, o różnym przeznaczeniu w jedno. Najbardziej nadaje się do tego salon i sypialnia w jednym pokoju w bloku. Nie jest to nie wykonalne, można na przykład kupić komplet wypoczynkowy, który po rozłożeniu będzie służył za łóżko, zaś po złożeniu, będzie służył do przyjmowania gości i wypoczynku w ciągu dnia.

Wydzielenie sypialni w salonie

Można też zastosować inne rozwiązanie, jeśli chce się mieć i sypialnię i salon. Konieczne wówczas będzie wydzielenie sypialni w salonie, poprzez postawienie parawanu w połowie pomieszczenia. W ten sposób z jednej strony może się znaleźć część sypialniana a z drugiej część wypoczynkowa.

 

Możesz również polubić…