Garderoba w sypialni na poddaszu. Funkcjonalne pomieszczenie sypialniane. Mała garderoba w sypialni

Każdy chce by pomieszczenie w jakim przebywa, było nie tylko przytulne ale i funkcjonalne. Wiele jednak zależy od tego, w jaki sposób zagospodaruje się całą przestrzeń danego pomieszczenia. Jeśli chce się by sypialnia pełniła nie tylko funkcję wypoczynkową, ale by znalazła się w niej także garderoba, to trzeba dobrze przemyśleć projekt tego pomieszczenia.

Mała garderoba w sypialni

Jeśli dobrze się zaprojektuje sypialnię, to i mała garderoba w sypialni się zmieści. Aby stworzyć taką małą garderobę, wystarczy postawić ścianę z płyt kartonowo – gipsowych. Nie trzeba wstawiać drzwi, wejście może być otwartą wnęką. A garderobę można łatwo urządzić, wstawiając do niej szafy lub same półki i wieszaki.

Garderoba w sypialni na poddaszu

Możliwa jest do wykonania także garderoba w sypialni na poddaszu. Można do tego wykorzystać naturalne skosy, które w tym pomieszczeniu się znajdują. Idealnie nadają się one na wypełnienie ich półkami, przez to zyska się więcej miejsca do zagospodarowania. Na poddaszu można stworzyć całkiem przytulną sypialnię, która dzięki garderobie, będzie praktyczna i funkcjonalna.

 

Możesz również polubić…