Pikowana ściana w sypialni jak zrobić. Aranżacja pomieszczenia do spania. Sypialnia w bieli

Sypialnia to ważne pomieszczenie w domu. Mimo, że wyspać się można w każdym miejscu, wystarczy do tego tapczan czy fotel, to jednak sypialnia zapewnia odpowiednią dozę prywatności i intymności. Urządzanie sypialni może być dobrą zabawą, można spróbować różnych stylów dekoratorskich i sprawdzić co nam się akurat spodoba.

Sypialnia w bieli

Bardzo ważne jest to, jaki kolor wybierze się na kolor przewodni tego pomieszczenia. Zdecydowanie najwięcej zwolenników ma sypialnia w bieli, której ten kolor wyjątkowo pasuje. Białe ściany, jasna podłoga i meble pomalowane na biało, wymagają jednak jakiś mocniejszych akcentów, na przykład kolorowych poduszek na łóżku, ciekawej kolorystycznie pościeli, czy zdobień na meblach.

Pikowana ściana w sypialni jak zrobić

Niezwykłą ozdobą każdej sypialni, może też być pikowany zagłówek za łóżkiem. Pikowana ściana w sypialni jak zrobić, to pytanie zadaje sobie wiele osób. Jednak nie jest to wcale trudne, wystarczy kupić mocną drewnianą płytę, obłożyć ją miękką gąbką i na to naciągnąć materiał, który trzeba mocno przybić zszywaczem na tylnej części płyty. Pikowanie zaś wykonuje się za pomocą specjalnych gwoździ, które mają efektowne zakończenie.

 

Możesz również polubić…