Sypialnia przytulna. Funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni. Sypialnia na antresoli

Dom jest takim miejscem, gdzie każda wolna przestrzeń pełni jakąś rolę. Dlatego bardzo ważne jest, by w taki sposób aranżować pomieszczenia, by było w nich miejsce nie tylko na wypoczynek, ale też na zabawę i na inne czynności. W małych domach, często jest problem z wolną przestrzenią, można jednak tak urządzić wnętrza, by stały się one funkcjonalne i wygodne.

Sypialnia przytulna

Bardzo ważne jest by tak zorganizować przestrzeń, by dane pomieszczenie było przytulne i przyjemne dla oka. Szczególnie sypialnia przytulna, każdemu przypadnie do gustu. Aby to pomieszczenie miało taki charakter, to warto do jego wystroju dodać elementy drewniane. One od razu ocieplają każdą przestrzeń.

Sypialnia na antresoli

Ciekawym pomysłem jest sypialnia na antresoli, jeśli tylko ma się do tego odpowiednio zaprojektowany dom. Taka sypialnia jest niezwykle przytulna, mimo swojej niewielkiej przestrzeni, ma kameralny i intymny charakter. Jednak w takiej sypialni, nie ma miejsca na wiele mebli. Tutaj starczy miejsca tylko na łóżko, ewentualnie szafki nocne. Inne meble trzeba wstawić do innego pomieszczenia.

 

Możesz również polubić…